Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

CityMonitor

City Monitor

City Monitor

City Monitor - nový spôsob komunikácie so samosprávou


Nefunkčná pouličná lampa?

Chýbajúca dopravná značka?

Jama na ceste, či poškodený chodník?

Rozhádzané smeti?

Niekto vyložil smeti mimo určeného miesta alebo na to určeného času?

 

Nahláste samospráve všetko, čo sa Vám v obci nepáči!
Obec Veľký Blh v snahe zlepšiť a zefektívniť komunikáciu so svojimi občanmi spúšťa od 1. apríla 2014 do prevádzky novú službu, ktorá prostredníctvom bezplatnej aplikácie City Monitor poskytuje možnosť hlásení nežiadúcich stavov v katastrálnom území obce jednoducho, rýchlo a spolu s lokalizačnou a fotografickou dokumentáciou priamo z mobilného telefónu obyvateľa obce.

 

Ako služba funguje na vašej strane?

Po spustení aplikácie City monitor sa Vám zobrazí úvodná obrazovka, na ktorej vidíte informáciu o Vašich hláseniach a o všetkých hláseniach. Ak chcete pridať nové hlásenie, kliknite na Pridať hlásenie. Pri pridávaní hlásenia vyberte kategóriu (Dopravná značka, Smeti, Poškodená komunikácia atď.) a v časti Poznámka stručne popíšte problém. Ak chcete pridať fotografiu, kliknite na značku Plus a problém odfoťte. Následne vyberte tlačidlo Potvrď, čím umiestnite Váš podnet do systému. V priebehu pár minút bude Vaše hlásenie zaregistrované. Zoznam hlásení si viete zobraziť kliknutím na kartu Mapa, kde sa zobrazia všetky hlásenia. Ak Váš telefón podporuje GPS, budú do systému uložené presné súradnice miesta s problémom a systém sám doplní presnú adresu.

 

Ako služba funguje na strane obecného úradu?

Vaše hlásenie na základe typu problému dostatne určený zamestnanec na obecnom úrade, ktorý bude daný podnet riešiť.

 

Ako skontrolujem svoj podnet?

Váš podnet môžete sledovať na internetovej stránke www.citymonitor.sk. Vaše hlásenie môže byť v stave: evidované, v riešení a vyriešené.

 

Koľko služba stojí?

Pre každého občana je služba bezplatná.


Aké sú výhody služby City monitor?

Služba má nesporné výhody pre občana aj samosprávu: občan si môže vo svojom smartfóne sledovať priebeh riešenia problému od jeho nahlásenia až po jeho vyriešenie a pracovníci samosprávy môžu všetky postrehy občanov okamžite lokalizovať, prezerať, editovať, a tiež evidovať postup prác na nich až po zavŕšenie. Tento obojstranne praktický prístup umožňuje samospráve rýchlejšie reagovať na krízové situácie.


Viac informácií nájdete na stránke http://citymonitor.qbswapps.com/


 

Regionálna rozvojová agentúra

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka