Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiácne webové sídlo obce Veľký Blh.

OZNAM k listu z Okresného úradu Ban. Bystrica, odbor starostlivosti o ŽP vo veci Regionálna integrovaná územná stratégia BBK, verzia 1.2 Vytlačiť
 

Vážení občania, v zmysle listu z Okresného úradu Banská Bystrica, odbor starostlivosti o životné prostredie vo veci "Regionálna integrovaná územná stratégia BBK, verzia 1.2" Vám oznamujeme, že tento strategický dokument bol práve zverejnený na webovej stránke obci a zároveň je možné do oznámenia nahliadnuť, robiť si z neho odpisy, výpisy, alebo na vlastné náklady zhotoviť kópie na Obecnom úrade Veľký Blh. Toto oznámenie bude verejnosti sprístupnené po dobu 14 dní od jeho doručenia, t.j. do 6.12.2018.

Verejnosť môže svoje písomné stanovisko doručiť Okresnému úradu Banská Bystrica, odbor starostlivosti o ŽP do 6.12.2018.


 
 

Aktuálne oznamy

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vznika požiaruVytlačiť
 


 
 

Daň z nehnuteľností po dedičskom konaníVytlačiť
 


 
 

Upozornenie polícieVytlačiť
 


 
 

Vyhlásenie voľby hlavného kontrolóraVytlačiť
 


 
 

Zamestnanci Obecného úradu vo Veľkom Blhu v zmysle zákona č. 184/1999 Z.z. o používaní jazykov národnostných menšín v znení neskorších predpisov, podľa § 7b, ods.1 písm.a) komunikujú v ústnom aj  písomnom styku v jazyku národnostnej menšiny v jazyku maďarskom.

A Nagybalog-i községi hivatal alkalmazottai a 184/1999 törvény és annak későbbi rendeletei értelmében a 7b§, 1a) bekezdés alapján az ügyintézést úgy írásban mint szóban magyar nyelven, vagyis a kisebbségi nyelven is végzik.


 

Regionálna rozvojová agentúra

dnes je: 22.4.2019

meniny má: Slavomír

webygroup
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka