Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Veľký Blh 2001 o.z.

Občianske združenie Veľký Blh 2001

     OZ bolo registrované 24. 4. 2001. Cieľmi združenia sú:
     1./ Podpora a vytváranie aktivít, ktorých cieľom je rozvoj obce Veľký Blh a okolia obce, rozvoj kultúry národnostných menšín a etnických skupín, rozvoj cezhraničnej spolupráce, záchrana kultúrneho dedičstva našich predkov, podpora aktivít v oblasti ochrany životného prostredia.
     2./ Podpora a vytváranie aktivít, ktorých cieľom je rozvoj občianskeho a právneho vedomia občanov obce, jej okolia, kraja i celého Slovenska, s dôrazom na podporu občianskej spoločnosti a európskej integrácie.
     3./ Združenie bude podporovať šírenie informácií o sociálnom, kultúrnom a spoločenskom stave regiónu, osobitne v obci Veľký Blh.
     4./ Združenie bude podporovať a uskutočňovať publikačnú, vydavateľskú, vzdelávaciu a propagačnú činnosť.
     5./ Združenie súhlasí s ideálmi a cieľmi UNESCO a podporuje ich. Združenie nebude vykonávať činnosť, ktorá by bola v rozpore s ideálmi a princípmi UNESCO, deklarovanými v jeho Ústave a s chartou OSN.
     6./ Združenie bude podporovať spoluprácu medzi neziskovými organizáciami, samosprávami, podnikateľmi a štátnou správou a to aj v rámci cezhraničnej spolupráce.

Občianske združenie Veľký Blh 2001 o.z.

banet s.r.o.

0902 526 886

 

Aktualizovať - Ing. Kovács


 

Regionálna rozvojová agentúra

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka